دانلود یاهوتوگدر Yahoo Together Group chat Organized v1.5.0

دانلود یاهوتوگدر Yahoo Together Group chat Organized v1.5.0
دانلود یاهوتوگدر Yahoo Together Group chat Organized v1.5.0

دانلود یاهوتوگدر Yahoo Together

Yahoo Togethe شبکه اجتماعی یاهو
دانلود Yahoo Together برای اندروید
جایگزین یاهو مسنجر
یاهو مسنجر اندروید
یاهو مسنجر وب
دانلود یاهو مسنجر 2018
جدیدترین نسخه برنامه Yahoo Together Group chat Organized

پیام رسان جدید شرکت یاهو دانلود یاهوتوگدر

دانلود بهترین برنامه چت روم
چه کسانی شمارمو سیو دارن

Yahoo Together

مسنجر یاهو توگزر بسیار شبیه به یاهو مسنجر قدیمی است که با ظاهر جدید و امکانات جدید منتشر شده است شما عزیزان میتوانید برای  دانلود یاهوتوگدر Yahoo Together – Group chat. Organized اندروید  به صورت ریگان از لینک زیر دانلود و نصب کنید.
یاهو چندی پیش مسنجر Squirrel را منتشر کرده است که شبیه به همین نرم افزار است همچنین در صورتی که برای ورود نیاز به کد دعوت داشتید باید درخواست خود را به ایمیل [email protected] با موضوع request an invitation. Regards, Squirre ارسال کنید.
دانلود یاهوتوگدر

دانلود یاهوتوگدر

Yahoo Together

آموزش پیدا کردن افراد نزدیک تلگرام
اپلیکیشن مورد بحث توسط همان تیم توسعه‌ی Yahoo Messenger ساخته شده است. نسخه‌ی بتای این پیام‌رسان که جهت تست در اختیار افراد معدودی قرار گرفت Yahoo Squirrel نام داشت که پس از رسیدن به مرحله‌ی انتشار به Yahoo Together تغییر نام پیدا کرد.
شما می‌توانید با شماره‌ی تلفن‌همراه یا اکانت یاهو به پیام‌رسان جدید یاهو، وارد شوید. نکته‌ی جالب این است که اگر کاربری را به گروه خود دعوت کنید، آن کاربر نیازی به وارد شدن به حساب خود ندارد؛ بلکه کافی است کد یکتای گروه خود را در اختیار او بگذارید تا با وارد کردن آن مستقیما به گروه شما اضافه شود.
از لحاظ سرعت و روان بودن اجرا، یاهو توگتر هنوز کمی کار دارد، اما یک ویژگی جذاب به نام Smart Remindersدر آن وجود دارد که شاید در اپلیکیشن دیگری ندیده باشید. با استفاده از این قابلیت می‌توانید برای هر پیامی در گروه تعیین کنید که در زمان و تاریخ خاصی به صورت اعلان برای کلیه‌ی اعضا به نمایش در بیاید.

Yahoo Together دانلود یاهوتوگدر

شبکه های اجتماعی یکی از پر طرفدار ترین برنامه ها هستند که به کاربران مختلف امکان ارتباط از راه دور را می دهند. شرکت های مختلف از گذشته تا کنون تلاش خود را برای ارائه ی برنامه های بهتر در این زمینه کرده اند.

همچنین بخوانید

دانلود یاهوتوگدر

ویژگی های برنامه Yahoo Together Group chat Organized

بهترین برنامه چت و دوستیابی

نسخه اندروید

دانلود مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه