>
 • تلگرام طلایی دانلود

  تلگرام طلایی ورژن جدید تلگرام طلایی-تم سیاه طلایی قهوه ای دانلود مستقیم

  نصب تلگرام طلایی

  دانلود تلگرام طلایی 2020

  از آنجایی که تلگرام طلایی به عنوان برنامه جاسوسی شناخته شد جای خود را به برنامه هایی مثل موبوپلاس و تلگرام + آنتی محدودیت داده است.همچنان در این میان موبوگرام دوباره بازگشتی موفق داشت.برنامه های دیگر مثل تلگرام فارسی و همین طور هاتگرام پر طرفدار و تلگرام ضد فیلتر را نباید دست کم گرفت.

  دانلود تلگرام طلایی فوق پیشرفته

  با پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی، کاغذدیواری‌های زنده‌ی سیاه قهوه ای طلایی، تصویر پس‌زمینه‌ی سیاه و سفید و صفحه‌ی اصلی لوکس سیاه قهوه ای طلایی به‌دست آورید. پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی بسته‌ی آیکون‌های سیاه و سفید لوکس را در خود دارد. پوسته‌ی زیبای سیاه قهوه ای طلایی به‌طور ویژه برای کسانی ساخته شده که عاشق سیاه و سفید و رنگ قهوه ای هستند. تم سیاه قهوه ای طلایی یک تم انحصاری با کاغذ دیواری های HD است تا برای شما یک احساس لوکس به ارمغان بیاورد.

  با مجموعه آیکون‌های سفارشی، پوسته‌های قفل صفحه نمایش، پوشه‌های سازمان‌دهی‌شده، جلوه‌های کشویی صفحه نمایش، کاغذدیواری‌های اچ‌دی و ابزارک‌ها، دستگاه خود را لوکس و رنگ قهوه ای کنید. عاشق این سیاه قهوه ای طلایی رنگ قهوه ای خواهید شد.

  اگر کاغذدیواری زنده‌ی اچ‌دی سیاه و سفید یا گوشی رنگ قهوه ای را دوست دارید، عاشق این پوسته‌ی سیاه و سفید که با لوکس تزیین شده خواهید شد. با این تم سیاه قهوه ای طلایی صفحه نخست سیستم اندروید خود را همین الان زیبا کنید! سیاه قهوه ای طلایی یک پوسته‌ی جدید برای گوشی اندروید شماست.

   تلگرام طلایی با لینک مستقیم
  تلگرام طلایی با لینک مستقیم برای کامپیوتر

  تلگرام طلایی 2019

  تلگرام طلایی جدید

  تلگرام طلایی برای اندروید پایین

  تلگرام طلایی

  تلگرام طلایی نسخه قدیمی

  تلگرام طلایی فوق پیشرفته

  دانلود تلگرام طلایی جدید

  ویژگی ها

  1. تم صفحه قفل سیاه قهوه ای طلایی با والپیپرهای HD زنده سیاه و سفید رنگ قهوه ای.
  ۲- مجموعه آیکون‌های سیاه و سفید رنگ قهوه ای صفحه‌ی اصلی شما را تزیین می‌کنند.
  ۳- کاغذدیواری اچ‌دی زنده‌ی پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی با سبک و سیاق سیاه و سفید یک تجربه‌ی بصری کاملن نو را برای شما به ارمغان می‌آورد.
  4. پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی‌ به شما یک سیستم امنیتی پیشرفته‌ و پوسته‌ی قفل صفحه نمایش ارائه می‌دهد.
  ۵- پوسته‌ی سیاه و سفید همراه با آیکون‌های رنگ قهوه ای باعث می‌شود شما احساس لوکس داشته باشید.
  6. لانچر پویای سه بعدی برای اینکه سبک رنگ قهوه ای گوشی اندروید خاصی داشته باشید.
  پوسته‌ی اچ‌دی «خودت انجامش بده» در بهترین مرکز پوسته‌ها، ایده‌های خلاقانه‌ی شما را تبدیل به پوسته‌هایی منحصربه‌فرد می‌کند!

   

   

  دانلود تلگرام طلایی برای اندروید پایین

  دانلود تلگرام طلایی برای ایفون

  تلگرام طلایی اصلی

  تم سیاه قهوه ای طلایی- نحوه استفاده از آن:

  این تم سیاه قهوه ای طلایی مخصوص لانچر طراحی شده است. ابتدا لانچر ما را نصب و اعمال کنید. پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی از سایر برنامه‌های لانچر موبایل پشتیبانی نمی‌کند. تم سیاه قهوه ای طلایی را میتوان به همراه والپیپرهایزندهسیاه و سفید لوکس رایگان دانلود نمود! پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی به شما تجربه‌ی سریع‌تر و نرم‌تر استفاده از موبایل را می‌دهد. پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی دارای کاغذ دیواری و بادکنک سیاه و سفید، با بسته‌ی سبک آیکون رنگ قهوه ای است. زمانی که پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی اعمال شد، می‌توانید کاغذ دیواری‌های تصویر پس زمینه و قفل صفحه‌ی نمایش را برای آیکون مشابه رنگ قهوه ای سیاه و سفید تغییر دهید. اگر پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی را نمی‌پسندید، می‌توانید هر زمانی آن را حذف کنید و همیشه پوسته‌های مورد علاقه‌ی خود را در لانچر سه‌بعدی پیدا کنید.

  تلگرام طلایی با لینک مستقیم


  برای دختران جذاب پوسته‌های صورتی، عاشقانه و رومانتیک موجود است؛ همچنین پوسته‌های آبی، خاکستری و مشکی برای هواداران کسب و کار، فن‌آوری، خودرو و اتومبیل؛ پوسته‌های رنگارنگ برای عاشقان فیلم و کارتون؛ پوسته‌های انتزاعی و کاغذدیواری‌های زنده برای طرفداران هنر؛ جانوران و حیوانات خانگی برای دوستداران حیوانات؛ مشاهیر فوتبال و بستکبال برای هواداران ورزش؛ پوسته‌های سبز برای عاشقان طبیعت؛ پوسته‌ی آسمان پرستاره برای آن‌هایی که به ستاره‌ها علاقه دارند، و پوسته‌های زیبای جشن و شادی نیز موجود است. پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی برای لانچر طراحی شده تا موبایل خود را با کاغذ دیواری متحرک پوسته‌ی سیاه قهوه ای طلایی و منوی قفل رنگ قهوه ای شخصی سازی کنید. هر آنچه می‌پسندید می‌تواند بر روی صفحه نمایش‌تان قرار گیرد!

  تلگرام طلایی

  تلگرام طلایی 2020

  تلگرام طلایی برای اندروید پایین

  دانلود از گوگل پلی

  ورژن جدید تلگرام طلایی ایمن

   

  تلگرام طلایی برای اندروید 2.3.6 با لینک مستقیم-دانلود تلگرام طلایی فوق پیشرفته-دانلود تلگرام طلایی با لینک مستقیم-دانلود تلگرام طلایی نسخه قدیمی

  برچسب ها

  دیدگاه های کاربران

  به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.