بازیابی تاریخچه تماس در ایفون 2022 اختصاصی

بازیابی تاریخچه تماس در ایفون
بازیابی تاریخچه تماس در ایفون 2022 اختصاصی

بازیابی تاریخچه تماس در ایفون

کاربران آیفون همیشه با مشکل محدودیت نگهداری تماس های اخیر توسط گوشی آیفون روبرو هستند.برای مثال اگر شخصی با ما تماس بگیرد و فراموش کنیم شماره طرف را سیو کنیم بعد از یکی دو روز شماره از لیست کال لاگ خارج میشود بنابراین ممکن است ضرورت ایجاب کند تا تاریخچه تماس های گوشی آیفون را بازیابی(ریکاوری)کنیم.

 1. تاریخچه تماس های ایفون
 2. بازيابي تاريخچه تماس ايفون
 3. بازیابی کال هیستوری ایفون
 4. گزارش تماس آیفون
 5. روش برگرداندن شماره های پاک شده اپل
 6. نرم افزار ریکاوری مخاطبین ایفون
 7. دسترسی به شماره های پاک شده در آیفون
 8. ثبت تماس ها در ايفون

 
برنامه مدیریت آیفون در ویندوز-بهترین برنامه مدیریت آیفون در ویندوز

استفاده از دکتر فون برای بازیابی تاریخچه تماس در ایفون:

بازیابی تاریخچه تماس
با استفاده از دکتر فون میتوانید کال هیستوری گوشی آیفون خود را با روش ریکاوری فایل های حذف شده بازیابی کنید.در این روش شماره های بسیار زیادی بازیابی میشود.

استفاده از دکتر فون برای بازیابی کال هیستوری آیفون:

برای شروع ابتدا برنامه زیر را دانلود کنید.این برنامه علاوه بر اینکه میتواند کال هیستوری آیفون را بازیابی کند. یک برنامه بسیار قدرتمند میباشد که نقش مکمل آیفون را دارد و به سادگی میتوانید تمامی اطلاعات روی گوشی را بک آپ بگیرید و یا ریکاوری کنید.
(این برنامه نسخه فول کرک برای ویندوز 64 و 32 بیتی و کاملا رایگان میباشد.)
نرم افزار آیفون تاریخچه تماس بازیابی
بازیابی-تاریخچه-تماس-در-ایفون-

پیش نیاز بازیابی تماس ها در آیفون

 1. استفاده از بک آپ های موجود در کامپیوتر که معمولا بک آپ آیتونز میباشد.
 2. ریکاوری کردن گوشی آیفون با نرم افزار
 3. بازیابی اطلاعات از اکانت آیکلود

چه اطلاعاتی را میتوان با این نرم افزار ریکاوری یا بک آپ ریستور کرد؟

شما میتوانید هر نوع اطلاعاتی که داخل گوشی آیفون موجود بوده یا هست را هم ریکاوری کنید. هم به راحتی بک آپ بگیرید و یا بک آپ های قدیمی را با این برنامه باز کرده و هر قسمت از آن راکه میخواهد روی ویندوز یا گوشی ذخیره کنید این اطلاعات شامل:

راهکارهای افزایش حافظه آیفون

1-بک آپ ریستور آیفون

زمانی که موضوع بک آپ مطرح میشود همه کاربران آیفون تنها آیتونز را میشناسند. و شاید کمتر کسی باشد که بداند بهترین برنامه پشتیبان گیری از اطلاعات آیفون دکتر فون است. زیرا بک آپی که آیتونز میگیرد در واقع یک فایل فوق فشرده است و تنها میتوانید تمامی اطلاعات را جایگزین اطلاعات داخل آیفون کنید و این امر کم ناخوشایند است چون ممکن است که تمامی اطلاعات جدید بعد از نسخه بک آپ گیری پاک شوند .

فایل بک آپ گیری شده آیتونز

به هر حال شما میتوانید حتی فایل بک آپ گیری شده آیتونز را از طریق این برنامه باز کنید و دقیقا همان اطلاعاتی را که میخواهید(عکس-فیلم-اس ام اس-کال هیستوری-مخاطبین)با جزئیات و با پیش نمایش و قابلیت ذخیره جزئیات در کامپیوتر و یا ریستور مستقیم روی گوشی دریافت کند.
ابتدا آخرین ورژن برنامه دکتر فون آیفون را از این مقاله دریافت کنید و برنامه را نصب نمایید.

خصوصیات برنامه:

 
دانلود آیتونز itunes ورژن 12.9.5.7 برای ویندوز 10-8-7-نسخه 32 و 64 بیتی-

چگونه میتوانیم تماس های CAll history  برای آیفون 6-7-8- و …. که از لیست پاک شده را بازیابی کنیم؟

چگونه می توانم کال هیستوری آیفون را افزایش دهم؟بازیابی تاریخچه تماس در ایفون
بازیابی تاریخچه تماس در ایفون
قسمت 1: بازیابی تاریخچه تماس در ایفون
قسمت 2: بازیابی  سابقه تماس بر روی آی فون از طریق iTunes پشتیبان
قسمت 3:  بازیابی تماس های حذف شده بر روی آی فون از طریق نسخه پشتیبان تهیه iCloud

افزایش کال هیستوری یا call loge آیفون:

به طور خلاصه باید گفت که راهکار واقعی برای افزایش لیست کال هیستوری در آیفون ارائه نشده است اما ما امروز میخواهیم با برنامه ای که معرفی کنیم  که نه تنها امکان بازیابی تماس های از دست رفته و یا پاک شده را فراهم کنیم علاوه بر آن میتوانید اطلاعات دیگری مثل اس ام اس ها -عکس-فیلم-مخاطبین و … را بازگردانی -بک آپ گیری-ریکاوری بدست آورید
بازیابی تاریخچه تماس در ایفون
بازیابی تاریخچه تماس در ایفون

قسمت 1: بازیابی تماس های اخیر حذف شده بر روی آیفون از فایل بک آپ

اگر هنوز هم فکر میکنید بک آپ گرفتن از گوشی آیفون کار بیهوده ای است باید بدانید که هیچ وقت نمیتوانید اتفاقات را پیش بینی کنیدبه هر حال با اینکه برگرداندن اطلاعات از بین رفته نیاز به یک بک آپ دارد  اما برنامه دکتر فون دارای ویژگی ریکاوری نیز میباشد یعنی به همان صورت که اطلاعات ویندوز و سایر سیستم عامل ها را ریکاوری میکنید با این برنامه نیز میتوانید این کار را انجام دهید.
همین طور میتوانید یک بک آپ از آیکلود و اطلاعات گوشی خود روی ویتدوز ذخیره کنید تا با این کار برای دفعات بعد مشکل از دست دادن اطلاعات را نداشته باشید.

مرحله 1. اتصال آی فون و اسکن آن-اتصال گوشی آیف.ن به کامپیوتر:

به منظور بازیابی تاریخچه تماس، شما نیاز به اتصال آی فون به کامپیوتر شما. بعد از آن شما باید این برنامه را اجرا کنید(پیش نیاز اجرا شدن برنامه نصب آیتونز میباشد) آیتونز را فقط نصب کنید بعد میتوانید آن را ببندید و برنامه دکتر فون را اجرا کنید.بعد از اجرای برنامه وارد قسمت restor شوید سپس فایل موجود (بک آپ) را از برنامه دکتر فون اجرا کنید.
 

بازگردانی فایل بک آپ:بازیابی تاریخچه تماس در ایفون

 
کال هیستوری آیفون
بعد از وارد کردن فایل در لیست موارد قابل انتخاب میتوانید تماس ها را انتخاب کنید و بعد از اسکن همانند شکل زیر کال هیستوری شما بازیابی میشود.در این قسمت تمامی گزینه های بازیابی وجود دارد بازیابی تماس های آیفون-بازگرداندن تاریخچه تماس-بازیابی اس ام اس های پاک شده-عکس و فیلم ها و …
 

مرحله 2. پیش نمایش و بازیابی تاریخچه تماس های پاک شده از آی فون بدون داشتن فایل پشتیبان

بازیابی تاریخچه تماس در ایفون
اگر هیچ بک آپی از آیفون خود ندارید مراحل را همانند مرحله اول طی کنید فقط هنگامی که وارد صفحه اصلی برنامه میشوید گزینه ریکاوری را بزنید تا وارد صفحه بعد شوید(فراموش نکنید که برنامه نیاز به دسترسی به اینترنت دارد)بعد از اینکه به مرحله بعد رفتید همانند قسمت اول گزینه های ریکاوری مورد نظر را تیک بزنید و با سرعت بالا میتوانید فایل های پاک شده روی آیفون خود را ببینید.برای برگرداندن فایل ها میتوانید با انتخاب گزینه restor مستقیما فایل ها را بازگردانی کنید و یا روی ویندوز ذخیره کنید.
کال هیستوری آیفون
 
همچنین بخوانید
دانلود iMyFone- iMyFone Umate Pro – پاکسازی فضای ذخیره سازی آیفون

قسمت 3:  بازیابی تماس های حذف شده بر روی آی فون از طریق نسخه پشتیبان تهیه iCloud

بک آپ های آیتونز تمامی اطلاعات موجود در خود را به یکباره جایگزین میکند و این میتواند تمامی برنامه ها و اطلاعات قبلی را بهم بریزد اما میتوانید با استفاده ازdr.fone  دقیقا اطلاعاتی را که از فایل بک آپ میخواهید استخراج و قابل مشاهده کنید کار با این نرم افزار بسیار ساده است.
همانند مرحله دوم میتوانید از فایل بک آپ گرفته شده آیتونز نیز استفاده کند.با استفاده از dr.fone است که به شما اجازه می دهد به صورت انتخابی استخراج داده ها از پشتیبان به آی فون خود را از طریق iTunes. ممکن سازید.
بازیابی تاریخچه تماس در ایفون
بازیابی تاریخچه تماس در ایفون

پیش نیاز بازیابی تاریخچه تماس در ایفون

ابتدا آخرین نسخه آیتونز را از این پست دریافت کنید و بعد از نصب آیتونز را ببندید و دکتر فون را باز کنید.
پیش نیاز این برنامه نصب آخرین نسخه آیتونز میباشد بعد از وارد کردن فایل بک آپ گیری آیتونز روی دکتر فون و اسکن فایل لیستی از اطلاعات داخل فایل به شما نمایش داده میشود.
همچنین بخوانید
اپل آیدی رایگان-آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

برنامه دکتر فون dr.fone:بازیابی تاریخچه تماس در ایفون

میتواند در عرض چند دقیقه فایل های بک آپ آیتونز را اسکن و فایل های کال هیستوری شما را از آن تفکیک و قابل مشاهده کند. بعد از بازیابی فایل آیتونز روی دکتر فون به قسمت تاریخچه تماس رفته و شماره های از دست رفته را مشاهده کنید و همچنین میتوانید با کمک گزینه restor  تماس ها را روی گوشی آیفون خود برگردانید.پس از دانلود، کلیک بر روی دکمه “اسکن” . وقتی که اسکن کامل است، شما می توانید محتوای فایل پشتیبان در جزئیات پیش نمایش.

در صورت انتخاب “تاریخچه تماس میتوانید کال هیستوری های پاک شده خود را ببینید و حتی کال هیستوری های بسیار قدیمی نیز در این لیست مشاهده میشودامیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید …سوالات مربوط به آیفون را از ما بپرسید.

مقاله باز کردن یا آنلاک اپل آیدی های قفل شده
موفق باشید.

1نظر ارسال شد

 • تعمير

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه